0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Europa League, Knockout stage
AS Roma
-
-
KAA Gent
inprogress
۲۳:۳۰
Olympiacos Piraeus
-
-
Arsenal FC
inprogress
۲۳:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers
-
-
RCD Espanyol Barcelona
inprogress
۲۳:۳۰
FC Cfr 1907 Cluj
۱
۱
FC Sevilla
Finished
۲۱:۲۵
VfL Wolfsburg
-
-
Malmo FF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AZ Alkmaar
-
-
LASK
inprogress
۲۳:۳۰
Glasgow Rangers
-
-
Sporting Braga
inprogress
۲۳:۳۰
Sporting CP
۳
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۱:۲۵
FC Copenhagen
۱
۱
Celtic Glasgow
Finished
۲۱:۲۵
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۰
۲
Inter Milano
Finished
۲۱:۲۵
Apoel Nicosia
-
-
FC Basel 1893
inprogress
۲۳:۳۰
CF Getafe
۲
۰
Ajax Amsterdam
Finished
۲۱:۲۵
FC Shakhtar Donetsk
۲
۱
SL Benfica
Finished
۲۱:۲۵
Club Brugge
۱
۱
Manchester United
Finished
۲۱:۲۵
Eintracht Frankfurt
۴
۱
FC Salzburg
Finished
۲۱:۲۵
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Wehda FC
۰
۲
AL Fayha FC
Finished
۲۱:۰۰
AL Shabab FC (KSA)
۳
۲
Damac FC
Finished
۱۶:۲۰
  Qatar Stars League
Al-Ahli Doha
۱
۱
AL Gharafa
Finished
۱۹:۲۵
AL Shahaniya
۰
۰
Al-Arabi Doha
Finished
۱۷:۱۵
  International Clubs Copa Sudamericana
CA Huracan
۱
۱
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۱:۴۵
Club Sportivo Luqueno
۲
۲
Mineros De Guayana
Finished
۰۱:۴۵
Oriente Petrolero
۰
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
  Guatemala Primera Division
Aurora FC
۱
۰
Capitalinos
Finished
۰۰:۳۰
  India Indian Super League
Northeast United FC
۱
۵
Hyderabad FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Copa MX, Knockout stage
FC Juarez
۳
۰
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۶:۴۰
CF Monterrey
۱
۰
Santos Laguna
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A2
Rio Claro FC SP
-
-
CA Votuporanguense SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Ghana Premier League
Accra Great Olympics
۰
۱
Berekum Chelsea FC
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal
۱
۱
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
-
-
Liberty Professionals
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Portland Timbers
۲
۴
Minnesota United FC
Finished
۰۷:۰۰
FC Kalush
۰
۱
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۰۰
Stroemmen IF
۳
۲
Kjelsas
Finished
۱۸:۴۵
Fc Kryvbas Kriviy Rih
۰
۲
Fc Orel Tsarichanka
Finished
۱۵:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Ilpar
Finished
۱۸:۰۰
Krystal Kherson
۲
۱
FC Tavriya Novotroitskoe
Finished
۱۵:۳۰
FK Bsk 1926
۲
۲
Fk Umka
Finished
۲۰:۰۰
Hinna
-
-
Vidar FK
inprogress
۲۲:۳۰
Gazovyk Kamenske
-
-
Topol Dnipro
Finished
۲۰:۳۰
New England Revolution
۰
۲
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Pyunik Yerevan 2
-
-
Masis Fc
inprogress
۱۱:۳۰
Fc Prikamie
۵
۲
Academiya Permski Krai
Finished
۱۵:۳۰
FC Arsenal Tula
۲
۰
FC Ordabasy
Finished
۱۷:۳۰
Byaesen
-
-
Sverresborg
Finished
۲۱:۰۰
Fc Stattegg
-
-
Usv Wundschuh
Finished
۲۱:۳۰
FC Trofaiach
-
-
SC Stadtwerke Bruck/Mur
inprogress
۲۲:۰۰
  Panama Premier Reserve League
Atletico Independiente
۲
۱
San Francisco FC (Pan)
Finished
۰۱:۳۰
Costa Del Este FC
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۱:۳۰
Union Deportivo Universitario
-
-
Tauro FC
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs CONCACAF Champions League, Knockout stage
Deportivo Saprissa
۲
۲
Montreal Impact
Finished
۰۴:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۱
CF America
Finished
۰۶:۳۰
Alianza FC (SLV)
۲
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۴:۳۰
  International Clubs Recopa Sudamericana
CSD Independiente Del Valle
۲
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj Mfs
۰
۰
Sheikh Russel KC
Finished
۱۶:۰۰
Bangladesh Police Club
۱
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۰۰
  International Youth U20 Copa Libertadores, Group B
Danubio Fc
۱
۱
Millonarios FC
Finished
۰۰:۳۰
CA River Plate (Arg)
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Guadalupe FC
۱
۰
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
  Israel Liga Bet South B
SC Hapoel Lod
-
-
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
Nautico PE
۱
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۴:۰۰
Boavista SC RJ
۰
۲
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۴۵
Oeste FC SP
۱
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Paysandu SC PA
۱
۱
CR Brasil AL
Finished
۰۱:۴۰
  Russia FNL Cup
FC Rotor Volgograd
۱
۲
FK Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۱:۳۰
FC Khimki
-
-
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۰۰
Russia
۲
۳
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
Finished
۱۴:۱۵
FC Ural Yekaterinburg
-
-
Rodina Moscow
inprogress
۱۹:۴۵
  Israel Ligat Al, Women
Maccabi Kishronot Hadera
-
-
ASA Tel Aviv University SC
inprogress
۲۲:۰۰
Bnot Netanya
-
-
Maccabi Holon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Bnot Emek Hefer
-
-
MS Kiryat Gat
inprogress
۲۲:۰۰
  International Clubs Copa Libertadores, Qualification
Barcelona SC
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
CD Tolima
۰
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1
Afogados Ingazeira PE
۰
۲
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۲:۲۵
AAD Vitoria Tabocas PE
۱
۱
Petrolina PE
Finished
۰۲:۳۰
  Panama Liga Panamena de Futbol, Apertura
Costa Del Este FC
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۴:۳۰
CD Universitario
-
-
Tauro FC
inprogress
۲۳:۳۰
  International UNAF Women's Tournament
Tunisia
۱
۱
Algeria
Finished
۱۵:۴۵
Morocco
۵
۰
Mauritania
Finished
۱۳:۳۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Unan Managua
۳
۰
Chichigalpa Fc
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Copa Argentina, Qualification
Sportivo Las Parejas
۱
۲
CS Estudiantes San Luis
Finished
۰۲:۳۰
Sportivo Penarol San Juan
۴
۱
Desamparados San Juan
Finished
۰۴:۱۵
  International Youth U19 Friendly Games
Belgium
-
-
Luxembourg
Finished
۱۸:۰۰
Scotland
-
-
Czech Republic
Finished
۲۱:۳۰
  India I-League, 2nd Division
Mohammedan SC
۴
۰
Chennaiyin FC II
Finished
۱۲:۰۰
  Gibraltar National League, Challenge Group
Boca Juniors Gibraltar FC
-
-
College 1975 FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Poland Puchar Polski, Women
UKS SMS Lodz
۱
۱
GKS Katowice
Finished
۱۵:۳۰
  International Youth U20 CONCACAF Championship, Qualification
Virgin Islands, U.S.
۱
۱
Montserrat
Finished
۰۲:۰۰
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۲
Nicaragua
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay U19 Minor League
Libertad
۱
۳
Club Olimpia
Finished
۱۵:۳۰
Guarani
-
-
Cerro Porteño
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۲
۲
12 de Octubre de Itaugua
Finished
۱۵:۳۰
General Diaz
۲
۳
Nacional
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda First Division
Myda Fc
-
-
Bukedea Town Council Fc
Finished
۱۶:۳۰
Katwe United Fc
-
-
Kataka Fc
Finished
۱۶:۳۰
Water Fc
-
-
Kasese New Villa
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
Chacarita Juniors
۱
۰
Villa Dalmine
Finished
۱۵:۳۰
All Boys
۱
۱
Nueva Chicago Res.
Finished
۱۵:۳۰
Ferro Carril Oeste
۳
۱
Deportivo Moron Res.
Finished
۱۵:۳۰
Club Atletico Brown
-
-
Club Atletico Platense Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Temperley Reserve
-
-
Sarmiento Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Austria Wiener Landescup
Maccabi Wien
-
-
SC Mannsworth
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
CS Alagoano AL
۰
۲
EC Bahia BA
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Paraibano
Campinense PB
۰
۱
Botafogo FC PB
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Mineiro, Modulo I
BOA EC MG
۳
۰
URT MG
Finished
۰۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
Zhilstroy-1 Kharkiv
-
-
Yatran-Umanfermash Uman
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Francis FC
-
-
Kilbarrack United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید